Hakkımızda

İstanbul Hosting Merkezi, güncel forumlardan kurumsal firma tanıtımlarına, kişisel blog uygulamalarından e-ticaret işletmelerine, sinema, müzik, kitap sitelerinden paylaşım alanlarına; birçok web sitesi ve uygulama sunucusuna ev sahipliği yapar.

Müşteri odaklı hizmet veren, genç, dinamik, güleryüzlü ve başarılı kadrosuyla günden güne büyüyen İstanbul Hosting Merkezi olarak başarımızın sırrı müşterilerimize verdiğimiz kesintisiz hizmet ve destektir.

İstanbul Hosting Merkezi müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Hizmet verdiğimiz konularda çizgimizden ayrılmadan uzman kadromuz ile tüm istek ve sorunlarınıza tek noktadan çözüm sağlama prensibi ile çalışmaktayız. Daima ön planda olan kalite, güvenilirlik ve süreklilik firmamızın sizlere yansımasıdır.

Internet kullanımının henüz kısa bir geçmişi olmasına rağmen kullanımının artması, iletişim altyapısının güçlenmesi ve güvenlik konusundaki endişelerin büyük oranda ortadan kalkmasını sağlayan güvenlik teknolojilerinin gelişmesi, elektronik ticaretin tüm dünyada hızla yaygınlaşmasını sağlamaktadır. Hızla gelişen sektörümüzde bizimle aynı görüş ve dinamizmi paylaşan bir çok teknik personel, şirketimiz bünyesinde bilgi ve emeklerini paylaşmaktadır.

 

Copyright © 2009 İstanbul Hosting Merkezi

Farmasi üyelik şartları Farmasi üyelik şartları Farmasi üyelik şartları